Антимонопольний комітет відклав ухвалення рішення про продаж Мотор Січі китайцям

22 листопада 2019, 11:39

Укроборонпром попросил АМКУ отсрочить вынесение решения по Мотор Сичи, чтобы подать дополнительные документы по делу.

Антимонопольний комітет України відклав винесення рішення про розгляд заявки китайської Skyrizon і Укроборонпрому про покупку контрольного пакету акцій запорізького заводу Мотор Січ. Про це заявив глава АМКУ Юрій Терентьєв, повідомляє LIGA.net.

Відео дня

За його словами, про відстрочку на два місяці попросив Укроборонпром для подачі додаткових документів по справі, — АМКУ задовольнив це клопотання.

Передбачений законом термін для розгляду заявки закінчувався 21 листопада, це випливає з протоколу зустрічі між представниками Skyrizon і української влади, яка відбулася 5 листопада в Офісі президента.

Раніше повідомлялося, що 7 червня в Антимонопольний комітет було подано спільну заяву від імені держави Україна в особі Укроборонпрому і китайських компаній Skyrizon і Xinwei на концентрацію відповідно понад 25% і 50% акцій Мотор Січі з метою спільного управління і контролю над підприємством. 19 червня був підписаний основний пакет договорів, який вступить в силу автоматично після отримання позитивного рішення антимонопольного відомства. У разі дозволу АМКУ на покупку, китайські інвестори пообіцяли внести до держбюджету $100 млн на розвиток авіабудівної галузі України.

Також видання Wall Street Journal повідомляло, що неофіційний радник президента США Дональда Трампа Ерік Прінс обговорює питання про покупку Мотор Січі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X