Антимонопольний комітет оштрафував французьку фармкомпанію на мільйони гривень

3 жовтня 2016, 14:57
347
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Серв'є Україна оштрафована на 1,659 млн гривень

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував фармацевтичну французьку копанню Серв'є Україна та її українських дистриб'юторів на 3,627 млн гривень за завищення вартості лікарських препаратів в 2011-2012 роках, передає Інтерфакс-Україна.

Відзначається, що Серв'є Україна оштрафована на 1,659 млн гривень, а її дистриб'ютор, українсько-естонське спільне підприємство Оптіма-Фарм, Лтд. - на 179 тис. гривень за узгоджені антиконкурентні дії по встановленню контролю над ринками лікарських препаратів.

Також АМКУ оштрафував українських дистриб'юторів компанії Серв'є Україна - БаДМ – на 902,6 тис. гривень, А'СТА – на 423,5 тис. гривень, Альба Україна – на 399,9 тис. гривень, і Людмила-Фарм – 25,7 тис. гривень за антиконкурентні дії у сфері держзакупівель.

Нагадаємо, що Господарський суд міста Києва 1 серпня 2013 року задовольнив позов французької фармкомпанії Servier до громадської організації Союз споживачів медичних послуг, лікарських засобів та виробів медичного призначення (Союз). Servier подала в суд на Союз з вимогою спростувати інформацію про препарат Престаріум, розміщену в публікаціях на сайті організації, в яких говорилося, що Servier реалізує в Україні препарат проти артеріальної гіпертензії, випущений на основі нової діючої речовини, що не пройшов клінічних випробувань, не маючи на нього необхідних документів. При цьому сам препарат сертифікований в Україні на основі іншого чинного речовини.

Тоді Servier вимагала видалити з сайту громадської організації зазначені публікації, принести вибачення, опублікувати спростування і відшкодувати моральну шкоду в розмірі 1 грн.

Раніше повідомлялося, що АМКУ оштрафував на загальну суму 1 млн 650 тис. 509 грн. кілька фармацевтичних компаній.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися