Ant Group Джека Ма готує масштабну реорганізацію через тиск китайської влади — WSJ

27 січня 2021, 20:30

Фінтех-стартап Ant Group китайського мільярдера Джека Ма готується до масштабної реорганізації.

Найбільша в Китаї компанія сфери фінансових технологій Ant Group планує реорганізувати свою структуру через тиск з боку центробанку Китаю, пише The Wall Street Journal з посиланням на обізнані джерела.

Відео дня

Компанія Джека Ма планує реорганізувати свою структуру, об'єднавши операції в рамках фінансової холдингової компанії, яку буде чекати більш жорстке регулювання. Як зазначає видання, раніше повне перетворення Ant в холдингову компанію не передбачалося.

Йшлося лише про перетворення в фінансову холдингову компанію однієї з "дочок" Ant. При цьому, реорганізація не торкнулася б іншого бізнесу Ant - доставки їжі, бронювання готелів та інших сервісів.

За даними джерел видання, компанія вже на розгляд регуляторів проект реорганізації. Обговорення плану триває і, як очікується, завершиться до свят з нагоди китайського Нового року в середині лютого.

Також зазначається, що будь-яка реорганізація потребує схвалення Комітету з фінансової стабільності і розвитку (FSDC), який очолює віце-прем'єр Держради КНР Лю Хе.

Раніше глава Народного банку Китаю допустив повторну спробу IPO Ant Group після того, як питання регулятора до компанії будуть зняті.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X