З Нафтогазу пішов керівник департаменту закупівель Супрун

28 травня 2021, 22:34

Керівник департаменту з контрактації НАК Нафтогаз України Андрій Супрун повідомив, що закінчив роботу в компанії.

У своєму Facebook Супрун написав, що 28 травня був його останній день роботи в Нафтогазі, де він провів майже сім років.

«Дуже приємно було бути частиною команди Нафтогазу в ці зовсім не прості для країни і для компанії часи. Вони ще далеко не скінчилися. Надбання команди Нафтогазу для країни за ці роки складно переоцінити, а оцінити по-справжньому їх зможуть лише роки потому», - сказав він.

Відео дня

Супрун також був гендиректором дочірнього підприємства Нафтогазу - ДП Вуглесинтегаз України.

Раніше Нафтогаз залишила радниця голови правління компанії Лана Зеркаль.

28 квітня Кабінет Міністрів звільнив Андрія Коболєва з посади голови правління Нафтогазу. Замість нього на цю посаду призначено в.о. глави Міненерго Юрія Вітренка, який раніше був виконавчим директором Нафтогазу. Згідно з розпорядженням уряду, Вітренко призначений главою правління держкомпанії на рік. Коболєв заявив, що дізнався про своє звільнення з новин і заяву про відставку не подавав.

У Нафтогазі його звільнення і тимчасове відсторонення наглядової ради компанії назвали поверненням до ручного управління держкомпаніями.

Незадовго до звільнення Коболєв і правління Нафтогазу презентували звіт за минулий рік. Консолідований чистий збиток групи в 2020 році становив 19 млрд грн. Представляючи звіт, Коболєв заявив, що компанія «відштовхнулася від дна і почала генерувати прибуток». За його словами, за підсумками першого кварталу 2021 року Нафтогаз буде прибутковим.

Коболєв очолював Нафтогаз з березня 2014 року. В березні минулого року Кабмін підтримав пропозицію наглядової ради Нафтогазу продовжити повноваження Коболєва на чотири роки — до 22 березня 2024 року.

Юрій Вітренко також прийшов до Нафтогазу в 2014 році. У компанії він обіймав посаду виконавчого директора та опікувався арбітражними суперечками з Газпромом. Влітку 2020 року Вітренко пішов з Нафтогазу, оскільки його посаду в компанії скоротили. Тоді ж він заявив, що вважає Коболєва неефективним керівником.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X