Аналітики знизили прогноз на ціну нафти марки Brent на 10 доларів

4 вересня 2015, 17:18
Аналітики Barclays змінили свій прогноз щодо ціни на нафту марки Brent у другому півріччі 2015-го року


Прогноз, який раніше становив 62 дол/бар, знижений на 10 доларів і тепер дорівнює 52 дол/бар.

Прогноз зазнав змін у зв'язку з активністю видобутку нафти в США, а також з економічними побоюваннями, пов'язаними з економікою Китаю, - повідомляє Дзеркало тижня.

Відео дня

Повідомляється також, що нафта марки WTI за підсумками поточного року в середньому буде коштувати 50 дол/бар.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін заявив, що не знаходить нічого драматичного в падінні нафтових цін, від яких залежить курс рубля, і що такі коливання очікувані.

Напередодні Путін говорив у Пекіні c колегою з Венесуели Ніколасом Мадуро, який сподівався переконати Москву в необхідності знизити видобуток нафти, щоб підтримати ціни, від яких залежить венесуельська економіка.

Міністр нафти Олександр Новак сказав журналістам у Владивостоці, що такої домовленості досягнуто не було, хоча "консультації продовжаться", і додав, що Венесуела - єдиний виробник нафти, який звернувся до Москви з такою ініціативою.

Як повідомлялося, аналітики прогнозують, що популярность Путіна серед населення почне знижуватися, якщо нафта подешевшає до $30 за барель, а падіння світових цін на нафту до $22,5 за барель викличе крах російської фінансової системи.

Показати ще новини
Радіо НВ
X