Аналітик розповів, коли в Україні впадуть ціни на автогаз

24 липня 2018, 17:28
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Зниження цін на автогаз прогнозується у серпні, якщо тенденції на нафтовому ринку збережуть свою спрямованість і зростання цін на нафту не повернеться.

Про це заявив аналітик Консалтингової групи А-95 Артем Куюн в ефірі Радіо НВ.

"На деяких АЗС розрахунковий пік вже досягнуто. Якщо тенденції на нафтовому ринку збережуть свою спрямованість, або зростання цін на нафту не повернеться, то, за прогнозами серпень повинен показати монотонне зниження цін на скраплений газ", - сказав він.

Відео дня

Крім того, він додав, що через кілька місяців вартість впаде на 1-1,5 грн. За словами Куюна, підвищення цін на автогаз залежить від ситуації на нафторинку, а також від поставок з Росії.

"Росія у цьому році фіксує нові рекорди цін. У країні є попит на автогаз, і на цьому тлі збої у постачаннях викликані ремонтними роботами на деяких великих виробництвах в Росії. Але в порівнянні з минулим роком, вони підвищили ціну планово і очікувано. Однак, ми увійшли в цьому році вже досить високо - у кожному місяці, у кожному періоді ціни вище ніж у 2017 році. У цьому році підвищення було спокійним", - сказав він.

Нагадаємо, що у період з 18 по 19 липня вартість автогазу зросла до кризового рівня минулого року.

Нагадаємо, що раніше Антимонопольний комітет України порушив справу за ознаками антиконкурентних узгоджених дій на ринку скрапленого газу в серпні-вересні 2017 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X