АМКУ визнав змову в порту Південний і виписав багатомільйонний штраф

11 вересня 2017, 08:24
Антимонопольний комітет України (АМКУ) на підставі фактів, встановлених детективами Національного антикорупційного бюро (НАБУ), визнав змову в діях учасників торгів із закупівлі робіт та послуг на днопоглиблення в порту Південний

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Два підприємства, які вдалися до антиконкурентних узгоджених дій - компанії Лігос УА і Укрзв'язокгідробуд - АМКУ оштрафував на загальну суму близько 23 млн грн. Їм заборонено брати участь в торгах на закупівлю товарів, робіт або послуг за рахунок держави протягом найближчих трьох років.

Відео дня

Нагадаємо, в 2015 році Южненська філія ДП Адміністрація морських портів України здійснила закупівлю експлуатаційних днопоглиблювальних робіт в акваторії морського порту Південний. За результатами торгів було укладено договір з компанією ЛІГОС УА на суму майже 134 млн грн. За даними слідства, ця закупівля проведена за завищеними цінами.

У зв'язку з цим наприкінці 2015 року розпочалося розслідування. Згаданий епізод, а також ряд аналогічних закупівель, розслідуються детективами НАБУ. Правоохоронці вважають, що інтересам держави в цілому було завдано збитків на суму близько 300 млн грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X