АМКУ визнав незаконною заборону продажу алкоголю у МАФах Києва

21 листопада 2017, 14:58
Антимонопольний комітет України (АМКУ) визнав незаконним рішення Київської міської ради про виключення продажу алкоголю з функціоналу тимчасових споруд торговельного та культурно-побутового призначення (МАФ) у Києві

Про це в ході заявив керівник Київського територіального відділення комітету Олексій Хмельницький, передають Українські новини.

"Було прийнято рішення про визнання незаконним, таким, що порушує конкуренцію рішення Київради про заборону продажу алкогольних напоїв у МАФах", - сказав він.

Відео дня

Нагадаємо, що в березні 2016-го Київська міська рада заборонила продавати алкогольні напої у МАФах. Це рішення спровокувало ряд протестних акцій з боку їх власників.

У вересні 2017 року Київрада повторно виключила продаж алкоголю у МАФах Києва.

Крім того, 22 вересня 2016 року, Київська міська рада прийняла рішення про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива в стаціонарних об'єктах торгівлі Києва з 23:00 до 10:00 (крім ресторанів).

У грудні 2016 року Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) визнало рішення Київради про заборону реалізації алкоголю в нічний час незаконним і зобов'язав скасувати його протягом місяця.

У квітні 2017-го Господарський суд Києва зобов'язав міську раду скасувати рішення про заборону реалізації на території міста алкогольних і слабоалкогольних напоїв суб'єктами господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю, в нічний час.

Пізніше Вищий господарський суд призупинив виконання рішення Госпсуду Києва, яке передбачає скасування рішення КМДА про заборону нічного продажу алкоголю.

У липні АМКУ заявляв, що Вищий господарський суд України підтвердив необхідність скасування Київрадою заборони на нічний продаж алкоголю.

При цьому, раніше начальник управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради Володимир Слончак заявляв, що суд підтвердив законність рішення Київради про заборону продажу алкоголю вночі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X