АМКУ вирішив примусово стягнути з Газпрому понад $6 мільярдів

21 квітня 2017, 15:19
Антимонопольний комітет України (АМКУ) 11 квітня 2017 року направив на Державну виконавчу службу (ДВС) заяву про відкриття виконавчого провадження про примусове стягнення з ВАТ Газпром (РФ) 172 млрд грн (близько $6,4 млрд – НВ Бізнес)

Згідно з повідомленням АМКУ, яке передає Інтерфакс-Україна, Господарський суд Києва 17 березня 2017 року постановив стягнути 172 млрд грн з російської компанії на підставі судового рішення, що набуло законної чинності.

Відео дня

"Антимонопольний комітет України здійснив всі необхідні заходи щодо примусового стягнення з ПАТ Газпром штрафу та пені", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що в січні 2016 року АМКУ оштрафував Газпром на 85 млрд грн за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту природного газу України. Потім це рішення було кілька разів підтверджено українськими судами.

Київський апеляційний господарський суд в черговий раз 22 лютого залишив у силі рішення суду нижчої інстанції про підтвердження стягнення з Газпрому штрафу, який виріс вже до 172 млрд грн (близько $6,4 млрд) за рахунок пені за його несплату.

Показати ще новини
Радіо НВ
X