АМКУ спростував інформацію про штраф холдингу Фірташа

18 липня 2017, 16:33
Антимонопольний комітет спростовує інформацію про накладення штрафу на компанії Ostchem за зловживання монопольним становищем

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

За результатами розслідування дії компаній Рівнеазот, Сєвєродонецьке об'єднання Азот, Трейдинг Україна були кваліфіковані як порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку основних видів азотних мінеральних добрив шляхом встановлення таких цін реалізації товару, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.

Відео дня

Повідомляється, що на підставі зібраних матеріалів справи комітетом було підготовлено подання про попередні висновки, які 20 березня 2017 року були не відправлені відповідачам у справі для внесення ними своїх зауважень і заперечень з висновками комітету.

Зараз готується проект рішення по справі з урахуванням отриманих від учасників справи коментарів і заперечень, який найближчим часом буде винесено на засідання комітету.

Нагадаємо, що 13 липня Всеукраїнська аграрна рада заявляла, що АМКУ визнав зловживання монопольним становищем на ринку мінеральних добрив в 2014-2015 роках з боку хімічних підприємств групи Дмитра Фірташа Ostсhem Азот, Сєвєродонецьке об'єднання Азот, Рівнеазот, а також НФ Трейдінг Україна (торгового підрозділу Ostсhem ).

Пізніше в Group DF спростували дану інформацію про штраф, накладений на холдинг Ostchem.


Ostchem - холдингова компанія, що входить у фінансово-промислову групу компаній Group DF Дмитра Фірташа. В Україні Ostchem об'єднує 4 заводу хімічної промисловості: концерн Стирол, Сєвєродонецьке об'єднання Азот, черкаський Азот і Рівнеазот. Дистрибуцію мінеральних добрив забезпечує компанія Украгро НПК, а транспортування - порт Ніка-Тера.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X