АМКУ розробив новий механізм контролю за цінами на продукти харчування

17 травня 2017, 17:41
Антимонопольний комітет України розробив алгоритм звернень до органів влади з приводу підвищення цін на продукти харчування

Механізм звернень був розроблений за ініціативою Антимонопольного комітету України спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Державною службою України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів, пише Укрінформ.

Відео дня

В ході засідання відбувається обговорення ситуації на соціально важливих продовольчих ринках України, компетенція та дії органів влади на зазначених ринках.

Нагадаємо, членами Робочої групи з моніторингу продовольчих ринків є представники АМКУ, Мінагрополітики України, Держпродспоживслужби, Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Державної служби статистики України.

22 грудня 2016 року голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв, міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий і голова Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа підписали Меморандум про співпрацю. Документ дозволить посилити міжвідомчу взаємодію на ринках споживчих товарів.

Метою Меморандуму є оперативне реагування та запобігання порушень законодавства з питань контролю за ціновою ситуацією та проявами недобросовісної конкуренції.

Показати ще новини
Радіо NV
X