АМКУ програв майже всі суди у справі про картельну змову супермаркетів

19 березня 2018, 12:29

Антимонопольний комітет України (АМКУ) не зміг відстояти в судах свою позицію у справі щодо обвинувачення найбільших супермаркетів у картельній змові.

Про це повідомив глава АМКУ Юрій Терентьєв, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, суди в більшості своїх рішень підтримали позови рітейлерів, які були не згодні із рішенням АМКУ і опротестовували його.

Відео дня

"За більшістю справ суд ухвалив рішення на користь позивачів, тобто не на користь АМКУ. У більшості рішень було заявлено, що доведеність фактів недостатня для рішення АМКУ, ухваленого в квітні 2015 року з підсумками розслідування, яке проводилося в 2012-2014 роках", - пояснив Терентьєв.

Антимонопольний комітет навесні 2015 завершив розгляд справи про картельну змову між великими продуктовими торговими мережами і дослідницькою компанією АСНільсен Юкрейн, визнав відповідачів у цій справі винними. Справа стосувалася таких операторів великих продовольчих мереж, як Fozzy Group, АТБ, Метро, ​​Ашан, Novus, Велика кишеня, Billa, Край, Фуршет, Еко-маркет. Сукупний розмір накладеного штрафу становить 203,6 млн грн, або 0,1% їх обороту за 2014 рік.

За даними Держреєстру судових рішень, деякі відповідачі у цій справі пройшли суди всіх інстанцій і домоглися остаточного скасування рішення АМКУ в частині, що стосується їхніх компаній.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X