Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

АМКУ підтвердив півмільярдний штраф найбільшому тютюновому дистриб'ютору в Україні

3 квітня 2017, 17:08
919
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

АМКУ вважає накладений на Тедіс Україна штраф у розмірі 1,2% від річного товарообігу співмірним характеру інкримінованого порушення

Антимонопольний комітет (АМКУ) вважає накладений на Тедіс Україна штраф у розмірі 1,2% від річного товарообігу повністю співмірним характеру інкримінованого порушення даної компанії

Про це повідомив голова АМКУ Юрій Терентьєв, передають Українські новини.

"Щодо штрафу, що був накладений на компанію Тедіс Україна, - 431 млн гривень - цей штраф у порівнянні з річним товарообігом цієї компанії становить приблизно 1,2%, що повністю пропорційно з характером порушення, яке інкримінується цій компанії. І повністю відповідає законодавству України та практиці Європейського Союзу", - зазначив він.

За словами Терентьєва, Антимонопольний комітет є єдиним органом, до компетенції якого входить право визначати розмір штрафів, які можуть бути накладені на суб'єкта, і змінити це рішення можна лише у процесі перегляду рішення АМКУ внаслідок отримання нової інформації, що стосується справи, або ж у судовому порядку.

Він також зазначив, що розрахунок штрафів здійснювався відповідно до законодавства про захист економічної конкуренції і повністю в межах своїх повноважень.

За словами Терентьєва, дане рішення АМКУ при бажанні може бути оскаржене Генеральною прокуратурою в суді, а також, що подібні прецеденти в роботі Генпрокуратури і АМКУ вже були.

Нагадаємо, що в грудні Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував торгову компанію Tedis Ukraine (раніше - Мегаполіс-Україна), найбільшого тютюнового дистриб'ютора в Україні, на суму близько 430 млн грн.

Раніше повідомлялося, що генпрокурор Юрій Луценко повідомив про обшуки у дистриб'ютора тютюнових виробів - компанії Тедіс Україна (раніше Мегаполіс Україна).

За його словами, ГПУ спільно з військовою прокуратурою викрила схему особливо великого ухилення від сплати податків та незаконного виведення мільярдів грн за кордон, у тому числі для фінансування тероризму.

Пізніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про більше ста обшуків у різних містах в рамках справи щодо "монополіста тютюнового ринку" України.

Крім того, вранці 31 березня також стало відомо, що з самого ранку співробітники ГПУ проводять обшук в Антимонопольному комітеті України.

слідчі дії проводяться по справі компанії Тедис

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися