АМКУ оштрафував власника Lavina Mall

3 травня 2018, 13:14

Антимонопольний комітет (АМКУ) оштрафував київського бізнесмена Вагіфа Алієва на 272 тис. грн за подання недостовірної інформації.

Про це йдеться у рішеннях АМКУ від 19 квітня передають Українські Новини.

Зокрема, у 2015 році шведська компанія Eternity International AB отримала дозвіл на отримання контролю над кіпрською компанією Darmi Holdings, а в 2016 році - над київською компанією Арена-Капітал.

Відео дня

Після цього в АМКУ надійшла заявка шведської компанії Стадіс АБ на отримання контролю над київською компанією Укрсоцстройінвест.

При цьому в заявці значилося, що кінцевим бенефіціаром компаній стадіс АБ і Eternity International AB є громадянин Росії Вагіф Алієв. У заявках Eternity International AB дана інформація була відсутня. Таким чином, компанія надала АМКУ недостовірну інформацію.

У рішенні АМКУ відзначається, що станом на поточний момент Eternity International AB перебуває в стані ліквідації.

За надання недостовірної інформації комітет оштрафував Алієва на 136 тис. грн.

Крім того, в 2013 році компанія Нортвок АБ отримала дозвіл на отримання контролю над київськими компаніями Кіевхімпостач і Інвестбуд-Гарант. Кінцевим бенефіціаром Нортвок АБ є Алієв, інформація про це не значилася в заявці компанії. АМКУ також оштрафував бізнесмена на 136 тис. грн за це порушення.

Відзначимо, що Алієв є інвестором ТРЦ Blockbuster Mall, Ocean Mall і Lavina Mall в Києві, також він має намір побудувати великий торгово-розважальний центр біля станції метро Лісова.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X