АМКУ оштрафував український завод за імітацію етикетки Martini

16 жовтня 2018, 17:50

Антимонопольний комітет (АМКУ) оштрафував винний завод Нива (Одеська обл.) на 795,6 тис. грн через використання для вермуту Fratelli Bianko оформлення упаковки, схожої на оформлення упаковки вермуту Martini Bianсo італійського заводу Martini & Rossi.

Про це йдеться в повідомленні відомства.

Український завод оштрафований за порушення, передбачене статтею 4 закону Про захист від недобросовісної конкуренції.

Також Нива оштрафована ще на 794,7 тис. грн за поширення інформації, що вводить в оману (ст. 15-1 закону Про захист від недобросовісної конкуренції).

Відео дня

Відзначимо, що раніше Ірландська компанія R&A Bailey & Co, виробник вершкового лікеру Baileys, поскаржилася в АМКУ на імітацію своєї упаковки української Котнар-М.


Винний завод Нива заснований в 1991 році. Станом на 2016 рік завод випускав близько 200 найменувань продукції - ігристі, газовані, тихі вина, вермути і сидр під такими торговими марками, як Salute, Тарутинські вина, Таїрово, Одеський степ.

Засновником компанії є Альбіон Кепіталс Лімітед (Великобританія), а кінцевим бенефіціаром - директор підприємства Світлана Саламаха.

Згідно з Єдиним реєстром юросіб і фізосіб-підприємців, Науково-виробниче підприємство Нива у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю з 9 серпня перебуває в стані припинення.

Показати ще новини
Радіо NV
X