АМКУ оштрафував пов'язану з групою Приват компанію

17 березня 2017, 17:30
Антимонопольний комітет України оштрафував на 82,6 тис. гривень за ненадання інформації товариство з обмеженою відповідальністю Виробничо-торгівельна фірма Авіас (Харків), яке з 13 лютого 2017 року перебуває у процедурі банкрутства і є афільованим з групою Приват

Про це йдеться в повідомленні комітету, передають Українські новини.

Засновниками цього ТОВ у держреєстрі вказані компанії-нерезиденти: Everrin Commercial, Elbrouf International, Kenswood Financial, Kreontas Commercial, Pristelli Holdings, Helifield Holdings Limited.

Відео дня

Зокрема, Kreontas Commercial також є засновником ТОВ Енерго-Трейдинг (також з лютого перебуває у банкрутстві), яке у 1-му півріччі 2014 року володіло поруч АЗС групи Приват в Одеській області.

Також компанія Helifield Holdings Limited була співзасновником ТОВ Гільдія Ойл (Дніпро), яка у 2010 році на аукціонах купувала нафту Укрнафти для переробки на Кременчуцькому НПЗ, а в 2013 році припинило своє існування.

Раніше понад 130 товариств з обмеженою відповідальністю переважно з харківської реєстрацією, які в різний період часу протягом 2014-2015 років володіли мережею автозаправних станцій (АЗС) групи Приват (бренди ANP, Sentosa, Авіас, Мавекс та інші), в лютому були визнані судами банкрутами.

Близько 1 000 АЗС в Україні контролюються так званою групою Приват бізнесменів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова (не враховуючи АЗС Укрнафти).

Показати ще новини
Радіо НВ
X