АМКУ оштрафував найбільшого дистриб'ютора сигарет в Україні

3 січня 2018, 16:55

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував компанію Тедіс Україна на 82,6 тис. грн.

Про це повідомили у прес-службі АМКУ.

Компанія оштрафована за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді подачі інформації у неповному обсязі комітету на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним термін.

Відео дня

Тедіс Україна є найбільшим дистриб'ютором сигарет в Україні: її частка на ринку становить понад 99%.

Компанія була створена у 2011 році як торгова компанія Мегаполіс-Україна, у травні 2016 року було перейменовано у Тедіс Україна. Регіональна мережа компанії складається з 35 регіональних структурних підрозділів в Україні.


Нагадаємо, генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що 31 березня понад тисячу оперативників з різних силових відомств проводили слідчі дії щодо компанії-дистриб'ютора тютюнових виробів Тедіс-Україна.

Вранці 31 березня також стало відомо, що з самого ранку співробітники ГПУ проводять обшук в Антимонопольному комітеті України.

За словами співробітниці АМКУ Світлани Панаіотіді, слідчі дії проводяться у справі компанії Тедіс і за санкцією Печерського райсуду Києва.

Генеральна прокуратура звинувачує Антимонопольний комітет у сприянні монопольного становища Тедіс Україна на ринку дистрибуції тютюнових виробів.

12 квітня стало відомо, що Печерський районний суд наклав арешт на корпоративні права і засоби на рахунку дистрибуційної компанії Тедіс Україна у Приватбанку.

24 квітня генеральний прокурор Юрій Луценко повідомляв, що Тедіс Україна сплатила 300 млн гривень накладеного АМКУ штрафу.

У травні український тютюновий монополіст програв суд про скасування штрафу на півмільярда.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X