АМКУ оштрафував Ярославського за покупку без дозволу підприємства Абрамовича

27 листопада 2017, 09:44
Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував компанію Berklemond Investments Ltd. (Кіпр), яка належить групі DCH бізнесмена Олександра Ярославського, за придбання Kadish Limited (Кіпр), який належить руднику Євраз-Суха Балка (Кривий Ріг Дніпропетровської обл.) 

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

"Оштрафувано компанію Berklemond Investments на 340 тис. грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання акцій компанії Kadish Limited... без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна", - йдеться у повідомленні АМКУ.

Відео дня


Євраз Суха Балка - одне з провідних гірничодобувних підприємств в Україні, спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. До структури комбінату входять дві шахти - Ювілейна і шахта ім. Фрунзе. Річна виробнича потужність комбінату - близько 3,1 млн т руди.


Нагадаємо, що у травні Evraz Group S.A. підписала угоду про продаж Kadish Limited (головна компанія Євраз Суха Балка) компанії Berklemond Investments Ltd.

Ціна продажу ГЗК досягла $110 млн без урахування боргу, сума буде виплачена кількома траншами: $25 млн Євраз отримає після підписання угоди про продаж, залишок - до 31 грудня 2017 рік.

31 травня стало відомо про те, що Роман Абрамович передав контроль над українським підприємством Ярославському.

Також слід зазначити, що у 2007 році група Євраз Романа Абрамовича придбала Суху Балку у групи Приват Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.


Evraz plc - велика вертикально інтегрована металургійна і гірничодобувна компанія, включає підприємства в Росії, США, Італії, ПАР і Україні. Головна компанія Evraz Group зареєстрована у Люксембурзі, є найбільшим виробником сталі в Росії та однією з 12 провідних сталеливарних компаній світу.

Найбільші бенефіціари групи - Роман Абрамович, Олександр Абрамов і Олександр Фролов.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X