АМКУ дозволив закупівлю сканерів для кордону

25 жовтня 2017, 13:40
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Тендер із закупівлі скануючих систем розблоковано

Про це повідомили в прес-службі Державної фіскальної служби.

"Тендерна процедура на закупівлю двох скануючих систем стаціонарного типу на суму 169,44 млн грн розблокована", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Зазначається, що після того, як 23 жовтня ДФС публічно заявила про чергове блокування тендера постійно діючою адміністративною колегією Антимонопольного комітету (АМКУ) з розгляду скарг, комітет вирішив опублікувати рішення.

Колегія АМКУ відхилила скаргу компанії Arempa International Ltd FZC, представлену 18 жовтня, оскільки вона не відповідала вимогам законодавства і не містила обгрунтувань наявності порушення прав заявника.

У зв'язку з цим ДФС може почати тендерні процедури. Зараз опрацьовуються конкурсні пропозиції учасників - МКТ-Комюнікейшн (SmithsHeimannGmbH), Ватек (представник Rapiscan), Nuctech Company Limited (китайський виробник).

У ДФС також додали, що три компанії зараз проходять процедуру перекваліфікації, тобто перевіряються їх документи на відповідність конкурсним вимогам. На 28 листопада заплановано початок аукціону.

Нагадаємо, що 22 червня почалася процедура закупівлі двох скануючих систем. 4 липня було оголошено про початок процедури на придбання чотирьох систем вартістю майже 339 млн грн. За другим - з восьми учасників до тендеру допущені дві компанії.

Однак після скарги Arempa International Ltd FZC колегія АМКУ скасувала тендер. ДФС звернулася в суд з-за неправомірних дій комітету. Слід зазначити, що суд прийняв рішення про початок судового розгляду позову ДФС.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X