АМКУ дозволив Тігіпку купити "дочку" Сбербанку Росії

29 вересня 2017, 16:25
Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив бізнесменові Сергію Тігіпку придбати акції VS Банку (Львів), який опосередковано належить Сбербанку Росії

Про це повідомили в прес-службі АМКУ.

"Антимонопольним комітетом України розглянуто заяву про надання дозволу фізичній особі - громадянину України Тігіпку Сергію Леонідовичу на опосередковане придбання акцій у ВіЕс Банку (м.Львів), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

У зв'язку з тим, що Тігіпко опосередковано володіє ТАСкомбанк і Універсал Банком, відзначається, що сукупна частка учасників концентрації на ринках банківських послуг за підсумками 2016 року не перевищує 4% по кожному.

З огляду на те, що концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України, АМКУ надав дозвіл на заявлену концентрацію.

Раніше повідомлялося, що Тігіпко заявляв про наміри купити VS Банк. 23 серпня бізнесмен подав заяву в АМКУ про надання йому дозволу на опосередковане придбання частки в статутному капіталі VS Банку.

Пізніше Національний банк України підтвердив можливе схвалення покупки ТАСкомбанк VS Банку.


В даний час 99,9% акцій VS Банку опосередковано належить Сбербанку Росії. Станом на 1 липня за розміром активів VS Банк займав 28-е місце (3,6 млрд грн) серед 88 діючих банків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X