АМКУ дозволив Кернелу скупити одразу десять агропідприємств

4 травня 2017, 09:01
Антимонопольний комітет дозволив холдингу Кернел придбати контрольні пакети акцій десяти українських аграрних підприємств

Про це з посиланням на дані АМКУ, передає УНІАН.

Купівлю підприємств у Київській, Черкаській та Вінницькій областях буде нідерландській компанії Jerste B.V, яка належить Кернелу.

Відео дня

Зокрема, Jerste BV отримала дозвіл на придбання частки в статутному капіталі сільськогосподарських підприємств Агро Інвест Україна (м.Київ), Агро Логістика Україна (Київська обл.), Богданівське Вірфіл Лімітед (Київська обл.), Долинка-Агро (Черкаська обл.), Київська Русь Вірфіл Лімітед (Київська обл.), Колос Вірфіл Лімітед" (Київська обл.), Коритня-Агро КМ (Черкаська обл.), Лан Вірфіл Лімітед (Київська обл.), Лукашівка і К (Черкаська обл.) і Юшківці-Агро (Вінницька обл.), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариств.


Кернел – найбільший у світі виробник і експортер соняшникової олії, виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально-інтегрована структура компанії будується на тісно пов'язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт і внутрішні продажі соняшникової олії; рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг щодо зберігання і перевалки зерна на елеваторах і портових терміналах. З 2007 року акції компанії торгуються на WSE.

Кернел завершив 2016 ФР з чистим прибутком в $225,2 млн, що в 2,1 рази більше, ніж у 2015 ФР. Його виручка скоротилася на 14,6% - до $1,989 млрд, EBITDA – на 12,7%, до $346,4 млн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X