АМКУ дозволив японцям купити контрольну частку в українській агрокомпанії

29 жовтня 2018, 13:28

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив японській корпорації Sumitomo придбати 51% акцій британської Oscar Agro Limited, що володіє компаніями Спектр-Агро і Спектр-Агротехніка.

Про це йдеться в повідомленні АМКУ.

"Oscar Agro - це компанія у Великій Британії, яка була створена для цього проекту. Oscar Agro володіє 100% акцій Спектр-Агро і Спектр-Агротехніка, і корпорація Sumitomo придбає 51% акцій Oscar Agro", - пояснили агентству Інтерфакс-Україна в корпорації Sumitomo.

Відео дня

АМКУ також надав дозвіл фізособам-власникам Спектр-Агро і корпорації Sumitomo на узгоджені дії у вигляді обмеження конкурентної поведінки і відмови від переманювання працівників протягом п'яти років.

Раніше повідомлялося, що в липні 2018 японська Sumitomo підписала договір про придбання частки в Спектр-Агро.


Група Sumitomo - одна з найбільших японських корпорацій. До неї входять компанії фінансового сектора, машинобудування, електротехнічної промисловості, чорної та кольорової металургії тощо.


Спектр-Агро (Обухів Київської обл.) заснована в 2009 році, наразі здійснює діяльність на всій території України. Постачає такі сільськогосподарські ресурси, як засоби захисту рослин, добрива, насіння та сільськогосподарську техніку більш ніж для 3,5 тис. сільгоспвиробників країни. Власниками компанії є Віра Скарлат (50%), Володимир Любач і Марія Лавренюк (по 25%).

Спектр-Агро в третьому кварталі 2017 року одержав 28,2 млн грн чистого прибутку і 2,9 млрд грн виручки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X