АМКУ дозволив Dragon Capital купити офісний центр у Києві

1 червня 2018, 20:27

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Dragon Capital придбати агентство нерухомості Мартін Лофт, яке володіє в Києві дев'ятиповерховим офісним центром Времена года по ул.Кудряшова, 14б в Солом'янському районі.

Про це йдеться в повідомленні АМКУ від 1 червня.

БЦ Времена года входить в портфель проектів девелопера Нерухомість столиці (НЕСТ). Загальна площа об'єкта становить 7,84 тис. кв. м, орендна - 6,7 тис. кв. м. Заповнюваність БЦ орендарями становить 100%. В будівлі розташований головний офіс IT-компанії Epam.

Відео дня

Бізнес-центр виставлявся на продаж за ціною $8-10 млн, свідчить інформація на сайтах агентств нерухомості.

Нагадаємо, раніше Dragon Capital придбала два логістичних комплексу під Києвом. Також інвесткомпанія завершила операцію з придбання в Києві двох бізнес-центрів у казахстанського банку.


Dragon Capital заснована в 2000 році і є однією з найбільших на інвестринку України. Працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром є громадянин Чехії, президент Європейської бізнес асоціації (ЄБА) Томаш Фіала.

Показати ще новини
Радіо NV
X