Американці зацікавилися видобутком газу в Україні, готові вкласти $100 млн

25 червня 2018, 19:29

Американські компанії SigmaBleуzer, Aspect Holding і Energy Transfer зацікавлені в інвестуванні в добувну галузь України. У тому числі SigmaBleуzer готова вже на першому етапі вкласти $100 млн у видобуток вуглеводнів в рамках угод про розподіл продукції (УРП).

Про це йшла мова в ході зустрічі представників американських компаній з керівництвом Державної службою геології надр України (Держгеонадра).

"Ми довго вивчали потенціал українських надр, особливо у сфері видобутку нафтогазоносних ділянок. Стратегія нашої компанії – освоєння майданчиків, на яких ніколи не здійснювалась промисловий видобуток на умовах заключення угоди про розподіл продукції. Нас цікавлять площі понад 500 квадратних кілометрів на умовах СРП. На першому етапі ми готові вкласти інвестиції – $100 млн", – цитує прес-служба відомства президента SigmaBleyzer Майкла Блейзера.

Відео дня

За його словами, SigmaBleyzer розраховує забезпечити собі довгострокові права на видобуток на таких ділянках.

Блейзер прогнозує, що якщо це вдасться його компанії, то "за нами піде багато інших".

У свою чергу глава Держгеонадр нагадав, що найближчим часом уряд має намір оголосити конкурс на укладення УРП.

Фото: geo.gov.ua

Фото: geo.gov.ua Фото:

Раніше стало відомо, що SigmaBleyzer вивчає можливість створення в Україні інвестиційного фонду, орієнтованого на енергетичну галузь, і зокрема, на газовидобуток.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X