Американці запустили в Україні новий інвестфонд для IT-стартапів

15 листопада 2017, 11:10
Фонд прямих інвестицій Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), створений за кошти уряду США, запустив новий фонд U.Ventures для інвестування в перспективні IT-стартапи в Україні та Молдові

Про це повідомила прес-служба фонду.

Так, U.Ventures буде інвестувати в компанії, що знаходяться на ранніх етапах розвитку - від початкової (seed) стадії до раунду А. Обсяг інвестицій в середньому складе від $100 тис. до $500 тис.

Відео дня

Відзначається, що фонд буде підтримувати високотехнологічні стартапи, засновані підприємцями з України і Молдови, які вже мають принаймні один успішний продукт, працюють для великих цільових ринків і мають гідних співінвесторів.

За даними фонду, U.Ventures вже інвестував понад $2,3 млн у шість компаній, які виходять на міжнародні ринки.


Western NIS Enterprise Fund - перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом $150 млн, заснований на фінансуванні уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у 1994 році. За цей час фонд інвестував $168 млн у 118 компаній.


Раніше президент і головний виконавчий директор WNISEF Ярослава Джонсон заявляла, що WNISEF готовий вкласти мінімум $5 млн у комерційні стартапи в IT-секторі України.

Показати ще новини
Радіо НВ
X