Американці і словаки вирішили пробурити в Україні першу спільну газову свердловину

14 грудня 2017, 16:50
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Велика словацька нафтогазова компанія Nafta і американська Cub Energy Inc. мають намір пробурити свою першу свердловину на Ужгородській газовій площі у 2018 році

Про це повідомили в Cub Energy, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Раніше партнери провели 3D-сейсмічне дослідження для 118 кв. км площі, ці роботи фінансувалися переважно Nafta (компанія вклала в пошукові роботи €100 млн).

Відео дня

Cub Energy у 2018 році також планує пробурити свердловину на своєму Західно-Ольгівському родовищі (раніше там була проведено 2D-сейсмічне дослідження).

Нагадаємо, що влітку 2016 року Nafta придбала у Cub Energy 50% в Ужгородській газовій площі.

У червні 2017-го стало відомо, що Cub Energy планує відновити видобуток газу на Русько-Комарівському родовищі (Закарпатська область).


Сub Energy зі штаб-квартирою в Х'юстоні (Техас, США) і офісом в Києві відносить себе до числа п'яти найбільших приватних нафтогазових операторів України. Її найбільшими активами є 40% -ва частка в українській нафтогазовій компанії Куб-Газ, що розробляє Ольгівське, Макіївське, Північно-Макіївське, Вергунське і Крутогорівське родовища в Дніпровсько-Донецькому басейні.

Cub Energy також володіє компанією Тісагаз, якій належить чотири газові ліцензії: на Русько-Комарівському, Станівського, Королівському газових родовищах і в Ужгородському розвідувальному блоці.

Найбільшим акціонером Cub Energy є бізнесмен Михайло Афендіков.

Cub Energy Inc. на початку квітня цього року повідомила про призначення COO К.Кендріка, який раніше обіймав аналогічну посаду в російській видобувній компанії Urals Energy, а також пост генерального директора компанії Occidental по Росії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X