Американці допоможуть Львівській області вирішити проблему зі сміттям

30 серпня 2016, 13:50
На території Львівської області планують спорудити сучасний сміттєпереробний завод за американською технологією утилізації відходів

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

"Відповідний протокол про наміри співробітництва минулого тижня підписали голова облдержадміністрації Олег Синютка і президент Energy Group компанії Valuebridge (США) Вільям Брайан", – йдеться в повідомленні.

Відео дня

Уточнюється, що підписання відбулося у суботу, 27 серпня. За словами Синютки, наступним кроком стане аудит та розробка проектних пропозицій, а потім буде ухвалено рішення про подальшу можливість будівництва.

Зазначається, що американська технологія переробки побутових відходів дозволяє переробляти не тільки нове сміття, але і те, яке вже давно складується, в тому числі і на Грибовицькому полігоні.

"Дуже важливо, що тут немає абсолютно жодної екологічної небезпеки, тому що під високими температурами та дією плазми відбувається розклад на молекулярному рівні. До того ж ми зможемо отримати додаткові продукти переробки у вигляді дизпалива, електроенергії, що дозволить зробити завод рентабельним", – повідомив Синютка.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X