Американський промисловий гігант подвоїв виробничі площі в Україні

15 березня 2019, 16:44

Jabil відкрив ще одну виробничу площадку в Закарпатті

Компанія Jabil, яка працює в сфері промислового дизайну, виробництва, поставок і управління продуктами, 15 березня 2019 року офіційно розширила свій завод в Україні. Про це повідомляє AIN.

Відео дня

Новий майданчик також розташована в селі Розівка поблизу Ужгорода. Завдяки новому виробничому майданчику на 20,7 тис. кв. м, будівництво якої почалося в січні 2018 року, загальна площа високотехнологічного виробництва зі складськими приміщеннями становить 46,6 тис. кв. м.

Загальна площа підприємств Jabil в регіоні ЕМЕА (Європа, Близький Схід і Африка), з відкриттям майданчика в Україні зросла до понад 371 тис. кв. м на 22 заводах в 14 країнах.

Перший завод в Україні компанія відкрила в 2004 році, і з тих пір Jabil виготовила тут понад 100 млн пристроїв для замовників з автомобільного сегмента, сфер інтелектуальної техніки і побутових приладів, а також телекомунікацій.

За весь час роботи в Україні компанія інвестувала $75 млн в завод в Ужгороді, з яких $16 млн - на новий майданчик.

Зараз в компанії в Україні працює близько 3 тис. співробітників, з відкриттям нового майданчика штат планують збільшити до 5 тис.

Новий завод буде займатися збіркою мобільних телефонів, медіаплеєрів та комп'ютерної техніки для експорту в ЄС.

Компанія Jabil Circuit входить в трійку світових лідерів серед компаній по контактної збірці. Ужгородський завод компанії виробляє електроніку для брендів Nespresso, Ceragon, Sagemcom, SIAE Microelettronica, DUCATI Energia, SIT і TeleTec.

Раніше повідомлялося, що у Вінниці відкрили перше масштабне виробництво сонячних панелей .

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X