Американський IT-гігант купить компанію з офісом в Києві

13 березня 2019, 11:55

Nvidia має намір купити ізраїльську компанію Mellanox

Компанія Nvidia заявила про намір купити ізраїльського виробника чіпів і мережевого устаткування Mellanox за $6,9 млрд. Це приблизно на $1 млрд більше, ніж біржова вартість Mellanox на даний момент. Операцію мають намір завершити до кінця 2019 року, повідомили в Nvidia.

Відео дня

Штаб-квартира Mellanox знаходиться в Каліфорнії. Також у Mellanox є R&D-офіс в Україні, що нараховує до 80 фахівців. Компанія відкрила його в 2017 році в Києві, в БЦ Леонардо, після успішної роботи з декількома українськими партнерами, уточнює AIN .

Раніше в ЗМІ з'являлася інформація про суперництво між Nvidia, Intel і Microsoft - кожна з цих компаній претендувала на поглинання. Причина такого ажіотажу в сфері роботи Mellanox Technologies. Компанія займається виробництвом інтегральних мікросхем, застосовуваних у вузлах обчислювальних кластерів максимальної продуктивності. На тлі зростаючого попиту на хмарні послуги, цей сегмент обіцяє більшу виручку.

Раніше Nvidia і Mellanox вже співпрацювали в області суперкомп'ютерів. Компанії спільно займалися створенням двох найпотужніших суперкомп'ютерів сучасності, американських Sierra і Summit, які використовує Департамент енергетики США.

Найбільш відомий сегмент діяльності Mellanox - випуск комутаторів і мережевих адаптерів InfiniBand і Ethernet.

В офіційній заяві Nvidia значиться, що нове поглинання допоможе компанії "оптимізувати навантаження на дата-центри, підвищити продуктивність мережевого обладнання та накопичувачів, знизити витрати для клієнтів". В результаті покупки, Nvidia не має наміру згортати роботу Mellanox в Ізраїлі. Компанія зобов'язалася інвестувати в підготовку місцевих талантів, а також не переноситиме відділ підтримки та продажу.

Раніше повідомлялося, скільки українці витрачають часу і грошей на мобільні ігри .

Також повідомлялося, що Apple втратила статус самої інноваційної компанії .

Показати ще новини
Радіо НВ
X