Американський фонд інвестував в українську мережу приватних клінік Добробут

10 квітня 2019, 12:02

Horizon Capital придбав міноритарний пакет акцій компанії Добробут

Horizon Capital, американська компанія прямих інвестицій та приватний постачальник медичних послуг в Україні компанія Добробут оголосили про те, що новий фонд Horizon Capital, Emerging Europe Growth Fund III, LP (EEGF III), з розміром $200 млн, придбав міноритарний пакет акцій компанії. Про це повідомили у прес-службі Horizon Capital.

Відео дня

Фінансові деталі угоди не розголошуються.

Добробут ‐ медична мережа поліклінік та спеціалізованих центрів у Києві та Київській області.

"Добробут постійно інвестує у діджиталізацію бізнес‐процесів, включно з мобільною платформою, що дозволяє пацієнтам планувати та оплачувати свої візити до лікарів в онлайн-режимі", - підкреслено у повідомленні.

"Ми раді, що наша інвестиція дозволить лідеру українського ринку надалі підвищувати якість медичних послуг, які вони пропонують громаді, і розширювати мережу клінік", - сказала Олена Кошарна, засновник і головний виконавчий директор Horizon Capital.

"Вхід Horizon Capital у цей стратегічний сектор, разом з підтримкою наших міжнародних інституційних інвесторів, відіграватиме важливу роль у розвитку українського сектору охорони здоров'я, оскільки прихід іноземного інвестора привносить капітал, прозорість, обладнання світового рівня та найкращі практики ведення бізнесу в галузь", - додала вона.

Олег Калашніков, генеральний директор компанії Добробут, зазначив: "Залучення Horizon Capital як інвестора є важливим кроком в нашій стратегії зростання ‐ ідеться не про продаж частини бізнесу, ідеться про нарощування капіталу та збільшення масштабу компанії. Ми розраховуємо, що на роботу мережі це вплине найкращим чином; у найближчих планах — відкриття ще одного лікувального центру в Києві на 10 тис. кв. м з утіленням світового досвіду в хірургії, онкології та кардіохірургії".

З моменту запуску у червні 2017 року EEGF III здійснив вісім інвестицій. Фонд було зібрано у грудні 2018 року.

Як повідомлялося, серед інвестицій фонду ‐ Genesis, глобальна продуктова IT‐компанія; Intellias, велика компанія з надання ІТ‐послуг; Ярич, виробник печива; MAIB, банк №1 у Молдові; Ajax Systems, провідний виробник професійних систем безпеки в Україні та інші.

Horizon Capital є провідною інвестиційною компанією в Україні, яка управляє чотирма фондами прямих інвестицій (більше 40 інституційних інвесторів). Сукупний капітал інвесторів фондів перевищує $350 млрд. Фонди компанії Horizon Capital загалом проінвестували понад $650 млн у 140 компаній, в яких працюють 46 тис. осіб в Україні та регіоні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X