Американський виробник залізничного рухомого складу планує зайти в Україну

17 жовтня 2018, 08:11

Американський виробник залізничного рухомого складу The Greenbrier Companies, Inc. має намір в близькій перспективі вийти на український ринок.

Про це повідомив заступник віце-президента з міжнародного маркетингу компанії Адем Саглік, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Ми вивчаємо український ринок протягом декількох років і припускаємо, що в недалекій перспективі прийдемо на цей ринок", - заявив він.

Відео дня

При цьому Саглік вважає за необхідне внести ряд законодавчих змін для того, щоб підвищити інвестиційну привабливість України для іноземних компаній.

"Важливо прийняти кілька законів, зокрема, про лібералізацію ринку, щоб приватні оператори також мали доступ до ринку, і була конкуренція...Для нас дуже важливо бачити, що приватна тяга підтримується урядом країни", - сказав він.

За словами Сагліка, чим швидше Україна лібералізує ринок тяги, тим більше європейських компаній прийдуть і почнуть роботу.

Відзначимо, що раніше Greenbrier розглядала варіант створення в Україні лізингової компанії.


The Greenbrier Companies спеціалізується на виробництві і ремонті залізничного рухомого складу, надає послуги управління і лізингу вагонів.

Показати ще новини
Радіо NV
X