Американський Goldman Sachs хоче купити частину "дочки" української інвесткомпанії

4 вересня 2017, 11:55
Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив одному з найбільших у світі інвестиційних банків The Goldman Sachs Group (США) купити більше 25% компанії New Ukraine PE Holding Limited (Кіпр), підконтрольній українській інвесткомпанії Dragon Capital

Про це повідомила прес-служба АМКУ .

"Надано дозвіл компанії The Goldman Sachs Group, Inc. (Нью-Йорк, США) на (пряме або опосередковане) придбання акцій компанії New Ukraine PE Holding Limited (Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 25% голосів у вищому органі управління компанії", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Goldman Sachs Group - один з найбільших у світі інвестиційних банків, що є фінансовим конгломератом, у колі фінансистів відомий як The Firm. Займається інвестиційним банкінгом, торгівлею цінними паперами, інвестиційним менеджментом та іншими фінансовими послугами, перш за все з інституційними клієнтами.

Dragon Capital - українська інвестиційна компанія. Надає послуги з брокерського обслуговування, інвестиційно-банківського супроводу, управління активами та прямих інвестицій для інституційних, корпоративних і приватних клієнтів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X