Американський бренд вийшов на ринок прокату авто в Україні

21 липня 2016, 18:35
Компанія з іноземними інвестиціями (GBB) ВІП-Рент виводить на український ринок прокату автомобілів американський бренд Payless, передає Інтерфакс-Україна

Згідно з даними ВІП-Рент, зазначений бренд є шостою за величиною прокатною компанією в Північній Америці.

"Разом з тим, розвиток культури оренди авто в Україні демонструє необхідність появи на ринку демократичного бренду, вузько орієнтованого на місцеве населення та іноземців-туристів", – відзначають в компанії.

Відео дня

ВІП-Рент відома в Україні як Avis (преміальний бренд) і входить в міжнародну корпорацію Avis Budget Group.

Як вважають у компанії, Payless дасть більшу гнучкість для прокату на нових нішах ринку. Приміром, Avis орієнтується на лояльних до бренду клієнтів, які орендують транспорт для відпочинку та корпоративних клієнтів.

"Для Payless сформовано абсолютно новий парк. Ми стартує з флоту 52 нових автомобіля європейських, японських і корейських марок. Географія покриття Payless поки буде такою ж, як Avis Україна, то є міста-мільйонники та аеропортові локації. Однак через рік у наших планах відкриття кількох прокатних станцій в нових містах", – заявив генеральний директор ВІП-Рент Хайм Капельників.

Payless Україна з'явиться у Києві, Борисполі, Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі.

Для прокату авто в Україні є й інші міжнародні бренди, такі як Hertz, Budget, Sixt, Europcar, а також працює ряд локальних компаній.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X