Американські рахунки швейцарського промислового концерну заморожено через санкції

11 квітня 2018, 14:50

Рахунки швейцарського концерну Sulzer в американських банках заморожено через санкції США проти Росії.

Про це пише швейцарське агентство Awp Finanznachrichten.

Агентство передає, що представник концерну Райнер Вайхофен підтвердив інформацію про замороження рахунків. Зазначається, що американські банки заморозили рахунки концерну через санкції відносно Віктора Вексельберга.

Відео дня

"Sulzer не входить до списку американської влади", - вважає Вайхофен.

При цьому, компанія може продовжувати платити заробітну плату і платити постачальникам, однак не здійснювати платежі в доларах. За інформацією Вейхофена, компанія Sulzer продовжуватиме обслуговувати клієнтів у США, але лише за умови, що контракти були укладені до п'ятниці минулого тижня.


Промисловий концерн Sulzer, заснований в 1834 році, працює в галузі технічних інноваційних розробок в машинобудуванні, виробництві устаткування і виготовленні покриттів. Sulzer поставляє устаткування для нафтогазового сектора, виробництва електроенергії та целюлози, працює в галузі аерокосмічних розробок і автомобілебудування. Компанія працює більш ніж в 40 країнах.


Нагадаємо, що 6 квітня США ввели санкції проти семи російських олігархів, 17 топ-чиновників і 12 російських компаній. Санкції передбачають заморожування активів.

Глава Мінфіну США Стівен Мнучін пояснив введення нових санкцій тим, що російські олігархи і еліта отримують вигоду від діяльності влади РФ, які ведуть підривну і деструктивну політику по всьому світу, в тому числі продовжують окупувати Крим і провокують насильство на сході України.

Нові санкції США вже обрушили російський фондовий ринок і привели до падіння курсу рубля.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков назвав нові санкції США щодо РФ " кричущим нехтуванням всього і вся".

Відзначимо, що по даними Bloomberg на 10 квітня, втрати російських бізнесменів через падіння вартості акцій їх компаній після введення проти них санкцій з боку США перевищили $16 млрд.

Показати ще новини
Радіо NV
X