Американська мережа готелів вирішила відкрити готель у Львові після виходу з окупованого Криму

6 серпня 2018, 14:55

Американський готельний оператор Best Western Hotels & Resorts, який припинив роботу в окупованому Росією Криму, збирається відкрити у Львові готель під своїм брендом Best Western Plus навесні 2019 року.

Про це повідомив керуючий партнер девелоперської компанії ArtBuild Hotel Group (ABHG, Київ) Олексій Євченко в коментарі агентству Інтерфакс-Україна.

За його словами, компанія підписала договір з Best Western Hotels & Resorts про управління готелем у Львові на 70 номерів.

Відео дня

"Зараз йде реалізація проекту готелю у Львові. Введення в експлуатацію заплановано на весну 2019 року.... Проект перебуває на завершальній стадії реконструкції, будівництва та оснащення", - повідомив Євченко.

Він уточнив, що компанії групи ArtBuild Hotel Group беруть участь в проекті як девелопери, а також компанії, що керують готелем.

Євченко також зазначив, що ArtBuild Hotel Group ще до 2014 року підписала договір про використання бренду Best Western для проекту готелю категорії upper midscale (3+ зірки) на 89 номерів в Києві. Також компанія вела переговори про підписання аналогічного договору для готелю в Одесі. Однак після 2014-го обидва проекти були заморожені з ініціативи інвесторів.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що американська мережа готелів Best Western Hotels & Resorts залишила Крим через санкції. До цього часу вона була останньою західною мережею готелів, яка ще працювала на півострові. Раніше в її мережу з 2009 року входив готель Best Western Севастополь. Однак станом на 6 серпня на офіційному сайті Best Western інформація про готель в Севастополі і можливості його бронювання відсутня.

Наразі готель діє під назвою Sevastopol Hotel & Spa, локацією вказано пр.Нахімова, 8, Севастополь, Росія.


Best Western Hotels & Resorts - одна з найбільших світових готельних мереж, яка налічує близько 4,2 тис. готелів в понад 100 країнах світу.

Компанія об'єднує готелі під 11 брендами: Best Western, Best Western Plus, Best Western Premier, Vīb, Glō, Executive Residency by Best Western, BW Premier Collection, BW Signature Collection, by Best Western; а також франчайзингові мережі SureStay Hotel by Best Western, SureStay Plus Hotel by Best Western і SureStay Collection by Best Western.


ArtBuild Hotel Group - спеціалізуються на готельному fee-девелопменті та консалтингу. Компанія реалізує проекти готельної нерухомості в сегментах дві, три, чотири зірки. З 2011 до 2016 року ABHG була офіційним представником в Україні готельної мережі Best Western International.

Показати ще новини
Радіо NV
X