Американська компанія вирішила відновити видобуток газу на українському родовищі

20 червня 2017, 14:38
Компанія Cub Energy Inc. (США) з активами в Україні уклала контракт на покупку установки видалення азоту (УУА) вартістю близько $1,6 млн, виробленої в США компанією Sep-Pro Systems Inc., для відновлення виробництва на Русько-Комарівському родовищі (Закарпатська область)

"Призначення нового операційного директора (COO) Керрі Кендрика (Kerry Kendrick) призвело до переоцінки операцій в західній Україні, і ми всі разом вважаємо, що нова УУА - кращий варіант для Cub і її акціонерів відновити виробництво і грошові потоки на Русько-Комарівському родовищі, що повністю належить нам", - цитує Інтерфакс-Україна слова голови ради директорів компанії і CEO Михайла Афендикова.

Відео дня

Cub Energy уточнює, що нова установка буде функціонувати в Україні до кінця року.

Компанія нагадує, що виробництво на Русько-Комарівському родовищі було припинено 1 квітня 2016 року, а в природному газі з існуючих свердловин на ньому вміст азоту, перевищує допустиму межу по Кодексу газорозподільних систем.

Говорячи про фінансування угоди, Cub Energy вказує, що половина суми за УУА повинна бути виплачена в перші 30 днів. Для її здійснення компанія візьме кредит $1 млн у посадової особи компанії під 6% річних з щоквартальним погашенням з 30 вересня 2018 року по 30 червня 2019 року, а також випустить 2.2 млн простих акцій кредитору в якості Loan bonus.

Нагадаємо, раніше компанія Укрнафта опинилася на межі зупинки відразу шести родовищ.

Також депутати Львівської та Рівненської облрад голосують за надання Укргазвидобуванню шість нових спецдозволів на користування надрами загальною площею майже 3 тис. кв км.


Сub Energy зі штаб-квартирою в Х'юстоні (Техас, США) і офісом в Києві відносить себе до числа п'яти найбільших приватних нафтогазових операторів України. Її найбільшими активами є 40% -ва частка в українській нафтогазовій компанії Куб-Газ, що розробляє Ольгівське, Макіївське, Північно-Макіївське, Вергунське і Крутогорівское родовища в Дніпровсько-Донецькому басейні.

Cub Energy також володіє компанією Тисагаз, якій належить чотири газові ліцензії: на Русько-Комарівському, Станівського, Королівському газових родовищах і в Ужгородському розвідувальному блоці.

Найбільшим акціонером Cub Energy є бізнесмен Михайло Афендіков.

Cub Energy Inc. на початку квітня цього року повідомила про призначення COO К.Кендріка, який раніше обіймав аналогічну посаду в російській видобувної компанії Urals Energy, а також пост генерального директора компанії Occidental по Росії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X