Американська компанія повернула ліцензію на видобуток золота в Україні

1 листопада 2017, 09:16
Генеральна прокуратура України (ГПУ) відновила міжнародній видобувній компанії Avellana Gold раніше вилучені спецдозволи на розробку Мужіевського родовища у Закарпатській області

Про це повідомила прес-служба компанії, передає УНІАН.

"Генеральна прокуратура повернула Avellana Gold спеціальний дозвіл на видобуток поліметалів в Мужіївському родовищі, яким володіє американський інвестор, а також конфіденційну геологічну інформацію про родовища", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Нагадаємо, що в кінці жовтня співробітники правоохоронних органів провели обшук в офісі Карпатської рудної компанії, яка належить Avellana Gold. Обшуки проводилися в рамках розслідування кримінальної справи за фактом розкрадання майна компанії Закарпатполіметали.

Avellana Gold розробила проект з видобутку поліметалічних руд в Закарпатській області, в який планує інвестувати близько $100 млн. У 2016 році Avellana Gold придбала підприємства Карпатська рудна компанія і Західна геолого-розвідувальна компанія, які мали спеціальні дозволи на геологічне вивчення з дослідно-промисловою розробкою та видобування поліметалічних руд на Мужієвському родовищі.


Власником Аvellana Gold ltd вказаний громадянин США Севедж Брайан. Він очолює раду директорів Pioneer Management LLC, яка надає консультаційні послуги у сфері природних ресурсів.

Раніше засновниками Карпатської рудної компанії були Валерій Бредіхін і компанія ДГП Бриком, директором якого також був Бредіхін. Він також володів компанією Линкруст спільно з дружиною екс-міністра МВС Віталія Захарченко Людмилою. Крім того, Бредіхін разом з самим Захарченко володіють товарним знаком Трибушани.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X