Американська компанія купила український стартап з автоматизації контенту для медіабізнесу

21 листопада 2018, 11:00

Компанія Piano Software (США), яка розробляє рішення для медіабізнесу, придбала українську компанію Newzmate. Сума угоди не розголошується.

Про це повідомляється у прес-релізі компанії.

Зазначається, що сервіс автоматизації контент-маркетингу для медіабізнесу, розроблений Newzmate, стане одним з рішень продуктової лінійки Piano і буде називатися Piano ESP.

Відео дня


Piano - це платформа монетизації цифрового контенту та управління аудиторією для міжнародних медіакомпаній. Серед клієнтів Piano - NBC Universal, Business Insider, Bloomberg, AOL, Gatehouse, Hearst і понад 1300 інших ЗМІ.


Офіс стартапу в Києві стане українським представництвом Piano. Його очолить співзасновник і CEO стартапа Олексій Чапко на посаді генерального менеджера і обійме посаду віце-президента Piano з продажів у Східній Європі та Азії. CTO і співзасновник Newzmate Дмитро Шандиба обійме посаду Lead Architect Piano і продовжить очолювати розробку продукту.

Працівники Newzmate залишаються працювати в українському офісі Piano.


Newzmate - українсько-польський стартап, SaaS-платформа автоматизації контент-маркетингу для новинних і медійних компаній. Стартап сумарно залучив $850 тис. інвестицій від Happy Farm, Xevin Investments, Баса Годска, Олександра Баряха і Microsoft Bizspark. На момент здійснення операції рішення використовували більш ніж 60 онлайн-ЗМІ в 10 країнах Америки, Європи, Азії та Африки з сумарною аудиторією в 300 млн читачів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X