Американці запустили «eō Бізнес-інкубатори» для українських стартапів

2 квітня 2019, 17:31

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) запустило проект «eō Бізнес-інкубатор» для стимулювання технологічної економіки України. Перший інкубатор запущений в Києві, другий незабаром відкриється у Харкові.

Відео дня

Як розповів НВ Бізнес співзасновник «eō Бізнес-інкубаторів» Чарльз Уайтхед, на першому етапі буде відібрано 4 команди, далі кількість буде збільшено до 30 команд в одному інкубаторі. За його словами, в першу чергу буде приділятися увага самій команді, а потім вже технології, яку вони придумали. Інкубатор отримує 7% в проекті, який в нього вступає.

Відібрані стартапи візьмуть участь в експертних сесіях з підприємцями та інвесторами з усього світу і пройдуть інтенсивний 4-місячний курс навчання з питань створення та ведення успішного бізнесу - від ідеї до розвитку продукту і залучення капіталу.

В кінці навчання учасники матимуть можливість представити свої проекти потенційним інвесторам під час проведення «Demo Day».

«Eō Бізнес-інкубатори» входять в програму USAID «Конкурентоспроможна економіка України», яка підтримує українські стартапи, малі та середні підприємства, допомагає підвищити їх конкурентоспроможність на національному і міжнародному ринках.

По суті, це менторський проект, розроблений для підтримки і розвитку інноваційного бізнесу. Інкубатори відкриті для співпраці з підприємствами в таких сферах, як розвиток IT-технологій, науки, інженерії, сільського господарства, медицини та фармацевтичного сектора.

Щоб потрапити на відбір в інкубатор, необхідно заповнити заявку на його сайті - eo.in.ua.

Показати ще новини
Радіо NV
X