Amazon запланував до кінця року відкриття ще 6 магазинів без кас і продавців

26 лютого 2018, 10:51

Гігант онлайн-торгівлі Amazon планує розширити проект Amazon Go на шість торгових об'єктів вже у 2018 році.

Про це пише портал Kiosksoft.

Нові магазини без кас і касирів, швидше за все, відкриються у Сіетлі, де знаходиться перший Amazon Go і штаб-квартира компанії. Серед інших передбачуваних міст значиться Лос-Анджелес. Поки залишається неясним чи будуть відкриватися магазини Amazon Go інших містах у цьому році. Крім того, відзначається, що у Лос-Анджелесі Amazon провів "серйозні" переговори з мільярдером девелопером Ріком Карузо про те, щоб відкрити магазин Amаzon Go у величезному місцевому торгово-розважальному центрі The Grove.

Відео дня

Нагадаємо, у січні 2018 року компанія Amazon.com відкрила повністю автоматизований супермаркет без кас.

Перший магазин Amаzon Go у Сіетлі обладнаний датчиками, системами комп'ютерного зору і глибокого навчання, які дозволяють визначати які товари покупець взяв або повернув на полицю. Після завершення покупок клієнти залишають магазин, а оплата продуктів автоматично списується з їх облікового запису в Amazon.

У магазині немає звичних кас і касирів, однак працює персонал, який готує свіжі продукти і страви на відкритій кухні, а також вітає біля входу відвідувачів і перевіряє посвідчення особи у відділі з продажу алкоголю.

Показати ще новини
Радіо NV
X