Amazon вирішив придбати найбільший інтернет-магазин Близького Сходу

28 березня 2017, 16:53
538
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: SecurityLab

Amazon купує найбільший інтернет-магазин Близького Сходу Souq.com

Американський онлайн-рітейлер Amazon у вівторок оголосив про покупку найбільшої платформи електронної комерції на Близькому Сході - Souq.com, передає Інтерфакс-Україна

Як очікується, угода дозволить Amazon вийти на близькосхідний ринок.

"Amazon і Souq.com виходять з однакових принципів: нами обома рухають інтереси клієнтів, винаходи і довгострокове мислення. Souq.com є піонером електронної комерції на Близькому Сході, створив відмінні можливості шопінгу для своїх клієнтів", - наводяться в прес-релізі американської компанії слова старшого віце-президента Расса Грандінетті, який відповідає за роботу зі споживачами в міжнародних масштабах.

Місячна аудиторія Souq.com, що базується в ОАЕ, перевищує 45 млн відвідувачів. Платформа існує з 2005 року, крім ОАЕ, сайт широко відомий в Саудівській Аравії, Бахрейні, Омані, Кувейті, а також у Єгипті.

Як зазначає інтернет-видання Engadget, Souq.com відомий в галузі, як "близькосхідний Amazon". За даними поінформованих джерел Engadget, сума операції (офіційно вона не розкривається) становить близько $650 млн. Операція буде завершена до кінця 2017 року.

Чутки про можливе поглинання Souq.com ходили вже кілька місяців, при цьому вартість компанії оцінювалася різними джерелами по-різному, максимально - $1 млрд.

Amazon не була присутня в країнах Близького Сходу до оголошення про угоду з Souq, незважаючи на високий інтерес до цього ринку з 50 млн споживачів з досить високим розташовуваним доходом і поки ще низьким рівнем розвитку інтернет-торгівлі.

Поки невідомо, чи планує Amazon ребрендинг Souq, проте аналітики вважають такий крок малоймовірним: компанія зберегла назви сайтів Zappos, Twitch, IMDb після покупки.

Вибір редакції

Гаджети

Сьогодні, 10:01

article_img
Помри, Xiaomi. Огляд смартфона Samsung Galaxy J6 Plus
Події

Сьогодні, 09:14

article_img
Перше місце України. Чому ми очолили рейтинг країн з найвищою смертністю через неправильне харчування
Наукпоп

Сьогодні, 07:00

article_img
Ейнштейн в люті. Дослідження темної матерії кидає виклик сучасній фізиці

Головне

Країни

Сьогодні, 02:13

article_img
У французькому Ліоні учасники руху "жовтих жилетів" напали на поліцейський автомобіль
Країни

Вчора, 22:23

article_img
У США через слизьку дорогу зіткнулися 47 автомобілів, є потерпілі
Бокс

Вчора, 13:32

article_img
Промоутер запланував організувати бій Усика проти росіянина Повєткіна - ЗМІ