Amazon веде переговори про купівлю однієї з найстаріших американських кіностудій за $9 млрд — ЗМІ

18 травня 2021, 11:25

Онлайн-ритейлер Amazon веде переговори про придбання однієї з найстаріших американських кіностудій Metro-Goldwyn-Mayer.

Американський онлайн-ритейлер Amazon веде переговори про купівлю кіностудії Metro-Goldwyn-Mayer приблизно за $9 млрд. Про це повідомляє Variety.

Як пише видання, чутки про інтереси Amazon до Metro-Goldwyn-Mayer ходили вже якийсь час, однак тепер інтерес рітейлера набув нового характеру, що виходить за рамки звичайних чуток.

Відео дня

Новини про переговори компаній почали циркулювати в ці вихідні. За даними видання The Information, вартість операції може становити від $7 до $10 млрд. За даними співрозмовників Variety, студію можуть купити за $5 млрд або $9 млрд.

Заначається, що інтерес ритейлера до Metro-Goldwyn-Mayer спричинений бажанням посилити свій стрімінговий сервіс Prime Video.

У свою чергу в MGM стверджують, що володіють однією з «найбільш великих бібліотек» преміального кіно- і телепрограм. Зокрема, йдеться про фільми про Джеймса Бонда, фільмах про Хоббіті, Роккі / Крід, Робокопа і такі стрічки, як Мовчання ягнят і Чотири весілля і похорони.

Як пише Variety, медіасегмент є відносно невеликою, але такою, що швидко зростає, частиною бізнесу Amazon. У 2020 році компанія витратила $ 11 млрд на телешоу, фільми і музику для послуг Prime, що на 40% більше, ніж роком раніше.

Раніше повідомлялося, що американська телекомунікаційна компанія АT&T оголосила про злиття Discovery і WarnerMedia. Це дозволить створити на ринку стрімінгового гіганта вартістю в $150 млрд.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X