Пандемія та економічна нестабільність. Alphabet передумав будувати розумне місто в Торонто

8 травня 2020, 14:22

Дочірня компанія Alphabet відмовилася від планів побудувати інтернет-місто в віддаленому районі Торонто через економічну невизначеність і ситуації на ринку нерухомості.

Належна Alphabet компанія Sidewalk Labs відмовилася від планів будувати розумний інтернет-місто Кісайд в промисловому районі Торонто через економічну невизначеність, викликаної пандемією. Про це в своєму блозі повідомив СЕО Sidewalk Labs Ден Докторофф.

Відео дня

За словами Докторофф, вплив пандемії коронавірусу на ринок нерухомості унеможливило продовження проєкту.

«Стало надто важко зробити проект площею 12 акрів (48 500 кв. М) фінансово життєздатним, не жертвуючи основними частинами плану, який ми розробили разом з Waterfront Toronto », - підкреслив глава Sidewalk Labs.

Також він додав, що склалася надзвичайна ситуація в області охорони здоров'я змушує сильніше замислитися про важливість переосмислення урбанізації в майбутньому.

Як зазначає CNBC, ця ініціатива була в центрі уваги компанії довгий час і могла стати прикладом для створення розумних міст по всьому світу.

Планувалося, що в Кісайде використовуватимуть технології та сучасний підхід до дизайну громадських просторів. Також Sidewalk Labs хотіла, щоб в місті всюди був 5G-інтернет, а технології працювали на зеленої енергії. В плані була передбачена розумна система відходів, яка могла б самостійно сортувати сміття.

Влада Торонто повинні були дати відповідь, чи підтримують вони продовження роботи над проектом до 20 травня поточного року.

Sidewalk Labs - нью-йоркський стартап міських інновацій, заснований Google, у 2017 році отримав тендер на роботи з благоустрою ділянок землі на східній околиці Торонто. У процесі підготовки до реалізації проект зіткнувся з критикою від місцевих активістів, яких налякало велика кількість датчиків в районі. Роком раніше канадська асоціація правозахисників подала ряд позовів, щоб примусити компанію зупинити будівельні роботи.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X