Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Альфа-Банк вирішив збанкрутувати будівельника Подільського мосту в Києві

16 лютого 2017, 13:35
936
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Мостобуд є генпідрядником будівництва Подільського мостового переходу в Києві

Господарський суд Києва відкрив провадження у справі про банкрутство ПАТ Мостобуд (Київ) за заявою Альфа-Банку (Україна) у зв'язку з неможливістю боржника погасити заборгованість на 74,61 млн грн, передає Інтерфакс-Україна

Відповідне рішення ухвалено 8 лютого, повідомляється на сайті Вищого господарського суду України (ВГСУ).

Розпорядником майна призначений Сергій Кіцул, банк ініціював справу про банкрутство 11 січня 2017 року, уточнює ВГСУ.

Відзначається, що в базі судових рішень ухвала про банкрутство допоки відсутня, однак міститься ухвала про відмову в клопотанні телеканалу Еспресо про проведення телезйомки засідання суду.

ВГСУ нагадує, що граничний строк на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника становить 30 днів від дня офіційного оприлюднення початку провадження у справі про банкрутство.

ПАТ Мостобуд створено у 1993 році в процесі приватизації державного тресту Мостобуд. Структура компанії включає близько 20 дочірніх компаній і філій у низці регіонів України. Мостобуд є генпідрядником будівництва Подільського мостового переходу в Києві і виступало генпідрядною організацією будівництва автомагістралі через Дніпро в Запоріжжі.

Наприкінці минулого року апеляційна інстанція залишила в силі стягнення з Мостобуду понад 157 млн грн за кредитом Родовід Банку – з позовом до підприємства звернувся заступник прокурора Києва в інтересах держави.

Згідно з системою розкриття НКЦПФР, основними акціонерами Мостобуду на кінець 2016 року були дві фізичні особи з пакетами 51,0001% і 21,5967%. В останньому річному звіті в системі за 2013 рік ці пакети належали Володимиру Продивусу і члену наглядової ради Світлані Продивус відповідно.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися