alt
Спецпроект
7 карток

7 причин вибрати преміальну картку Graphite

3 липня 2020, 13:25

Преміальні картки обіцяють безліч вигод, але виникає запитання — переходити у вищу лігу або залишитися при своїх? Чим просто хороша преміум-картка відрізняється від найпрестижнішої?

Відповіді на всі ці запитання шукаємо з новим топовим пакетом послуг Graphite від Альфа-Банку Україна. Банк недавно запустив нові пакети послуг, в яких картки нового мінімалістичного дизайну, підвищені ліміти на безкоштовне зняття готівки в усьому світі, кешбек до 20% на всі покупки, додатковий дохід на залишок і круті travel-можливості.

1

Кілька карток за ціною однієї

Банки пропонують клієнтам не просто платіжні картки, а цілі пакети послуг, зокрема суперпреміальні. Переваги пакета в тому, що в нього входить багато продуктів і сервісів, зокрема - і кілька платіжних карток. Це можуть бути картки різних платіжних систем або в різних валютах. Адже багато клієнтів мають рахунки або заощадження і у гривні, і у валюті.

У самому пакеті Graphite від Альфа-Банку враховані всі нюанси. Клієнт може отримати дві безкоштовні картки однієї з платіжних систем Visa або Mastercard — у гривнях, доларах або євро. І це найбільш топові картки, які може запропонувати МПС, — Visa Infinite і Mastercard World Elite. Звичайно ж, можна оформити додаткові картки такого ж класу для всіх членів сім'ї.

2

Найвищий дохід на залишок коштів на картці — 9% річних

Найдохідніші депозити на сьогодні — в гривні на строк до 6-12 місяців. Але дохід можна отримувати навіть і з коштів на картці. У пакеті Graphite доступна послуга «Дохідний сейф» — це рахунок, прив'язаний до картки. Власник картки може перевести на нього будь-яку суму і отримувати додатковий дохід 9% річних у гривні.

Для цього потрібно просто зайти в мобільний банк Alfa-Mobile Ukraine, відкрити меню картки Graphite і скористатися опцією «Поповнити» в полі «Дохідний сейф».

Важлива перевага «Дохідного сейфа» - можливість в будь-який момент зняти гроші і повернути їх назад на активний рахунок картки.

3

Кешбек до 20% на щоденних покупках

Кешбек робить ваші покупки вигідними за рахунок повернення частини вартості на рахунок. Але не всі кешбеки однаково хороші. Всі картки в межах пакету послуг Graphite беруть участь у програмі винагород Cash'U CLUB. Це означає, що власник отримує кешбек до 20% в окремих категоріях покупок і 0,5% за всі (!) покупки, оплачені безконтактно своїм гаджетом. Це найвигідніа пропозиція серед українських банків.

Перелік категорій покупок з кешбеком до 20% формується індивідуально для кожного учасника і оновлюється на початку місяця.

Щомісяця учасник отримує від 2 до 7 таких категорій залежно від свого статусу в програмі і може повернути до 5000 грн назад на картку.

4

Безкоштовне зняття готівки і поповнення рахунку

Одна з переваг пакетів послуг — можливість безкоштовного зняття готівки. І ліміт в найпрестижніших картках вражає. Власник пакету послуг Graphite може безкоштовно зняти в будь-якому банкоматі світу до 150 000 грн на місяць.

Поповнення рахунку безкоштовне і безлімітне. Просто виберіть зручний для вас спосіб: готівкою через термінали мереж EasyPay і City24, банкомати cash-in Альфа-Банку або в мобільному банку Alfa-Mobile Ukraine, де можна поповнити картки з карток інших банків.

5

Безліміт на travel-сервіси

Ще однією плюшкою преміальних карток є travel-сервіси, які пропонують платіжні системи Visa і Mastercard. У власника пакета Graphite, можна сказати, all inclusive — повний асортимент безкоштовних аеропортових комфорт-сервісів від обох платіжних систем, зокрема:

  • Fast Line (прискорене проходження прикордонного і паспортного контролю, прискорена реєстрація багажу) в аеропорту «Бориспіль» (термінал D, F) і «Київ» (термінал А) для карток Mastercard World Elite і аеропорт «Бориспіль» (термінал D) для карток Visa Infinite.
  • З картою Visa Infinite — безлімітні відвідування більше 1000 бізнес-залів по всьому світу за програмою Lounge Key і упаковка багажу в аеропорту «Бориспіль» (термінал D).
  • З карткою Mastercard World Elite - безкоштовне відвідування 13 бізнес-залів від Masterсard: Бориспіль, Київ, Батумі, Тбілісі, Будапешт, Бухарест, Кишинів, Відень, Москва, Санкт-Петербург, Прага, Харків, Львів.

6

Цілодобовий консьєрж-сервіс і персональний менеджер

Персональні помічники в консьєрж-сервіс — це must have для VIP-клієнтів банків. Але завжди є, в чому рости і примножувати рівень підтримки з боку банку. В пакеті послуг Graphite він посилений подвійно.

По-перше, за рахунок цілодобової підтримки консьєрж-сервісу «Альфа-Консьєрж Україна». Агенти сервісу на зв'язку 365 днів у році 24/7 з будь-якого питання: від бронювання і доставки квитків на будь-який вид транспорту, організації відпочинку і свят до організації візиту до лікаря, юридичної консультації, допомоги з перекладами будь-якої складності або екстреної технічної допомоги в дорозі.

Для комфортного і оперативного зв'язку з сервісом створено мобільний застосунок «Альфа-Консьєрж Україна». Встановлюєте застосунок - і агенти консьєрж-служби завжди на зв'язку в вашому смартфоні. Консультація здійснюється українською, російською або англійською мовами.

По-друге, завдяки персональному менеджеру в банку.

Все разом це гарантує буквально миттєве вирішення питань або надання необхідної консультацій з найширшого спектру питань: від юридичної або інвестиційної консультації до організації відпочинку для всієї родини або надання медичної допомоги.

7

Безкоштовне обслуговування

Преміальний — не означає недоступний. Всі банки вводять досить високу плату за преміальні пакети послуг. У пакеті Graphite вартість обслуговування становить 500 грн на місяць, однак Альфа-Банк дає можливість безкоштовного використання. Достатньо користуватися карткою і виконати будь-яку із зазначених умов:

  • зробити протягом календарного місяця покупок на суму від 50 000 грн.,
  • зберігати в банку на рахунках і/або вкладах не менше 500 000 грн.

Радіо НВ