Альфа-Банк купив Укрсоцбанк

31 жовтня 2016, 18:10
1324
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Альфа-Банк купив Укрсоцбанк - фото

В результаті операції UniCredit Group став міноритарним акціонером ABH Holdings S. A, яка володіє 100% акцій Альфа-Банку Україна

31 жовтня ABH Holdings S. A. (ABHH), яка опосередковано володіє 100% акцій Альфа-Банку Україна (через холдингову компанію ABH Ukraine Limited (ABHU)) та UniCredit Group (UCG) оголосили про завершення операції з передачі 99,9% Укрсоцбанку, активу UCG в Україні, в обмін на миноритарну частку володіння в ABHH у розмірі 9,9%

Про це Альфа-Банк повідомив у своєму прес-релізі.

Відзначається, що в результаті операції, присутня в 17 країнах італійська банківська група UniCredit Group, стала міноритарним акціонером ABH Holdings S. A., інвестиційної холдингової компанії Альфа-Груп зі штаб-квартирою в Люксембурзі.

Крім того, рада директорів ABHH увійде Андреа Маффеццони (Andrea Maffezzoni), директор по стратегії, розвитку бізнесу та M&A групи UniCredit.

"Угода, безсумнівно, призведе до появи в Україні сильного гравця на об'єднаній платформі двох банків", - цитують в прес-службі слова голови наглядової ради міжнародного консорціуму Альфа-Груп Михайла Фрідмана.

За його словами, Альфа-Груп має намір боротися за лідерство на ринку України за рахунок підвищення рівня технологій, зниження вартості послуг і т.д.

Нагадаємо, що в серпні стало відомо, що Альфа Банк і Укрсоцбанк утворюють третє по потужності об'єднання банків в Україні.

Пізніше повідомлялося, що Антимонопольний комітет України 8 вересня 2016 надав дозвіл компанії ABH Holding SA на придбання акцій Укрсоцбанку в розмірі, що перевищує 50% голосів у вищому органі управління банку.

12 жовтня Національний банк України (НБУ) погодив власникам ABH Holding SA Михайлу Фрідману, Герману Хану, Петру Авену та Олексію Кузьмічову опосередкованого придбання істотної участі в Укрсоцбанку.

Станом на 1 липня 2016 року активи Альфа Банку та Укрсоцбанку становили 92,6 млрд гривень. Таким чином, два банки сукупно займають 4 позицію серед банків України. На першому місці Приватбанк з активами в 268,8 млрд гривень, на другому – Ощадбанк (185 млрд гривень), на третьому – Укрексімбанк (152,7 млрд гривень).

Діалоги про бізнес

23 травня, в Києві, відомі підприємці Сергій Тігіпко, Петро Чернишов, Ігорь Смілянський і Дмитро Шимків стануть спікерами лекції НВ «Діалоги про бізнес: як досягти успіху в епоху змін».

Докладніше про подію

Вибір редакції

thumb img
Втрата позицій. Які активи в Києві може продати Еста Холдинг Ріната Ахметова
Компанії/Ринки

Вчора, 17:24

thumb img
HeidelbergCement йде з України. Хто допоміг інвестбанкіру викупити цементні заводи у німців
Фінанси

Вчора, 20:05

thumb img
Суддя Госпсуду Босий переніс справу за боргами Коломойського перед НБУ, скасувавши всі клопотання регулятора

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua