Акції Tesla різко впали після оголошення про рекордні збитки

2 листопада 2017, 09:44
Третій квартал 2017 року став найгіршим в історії для американського виробника електромобілів Tesla Inc, що спричинило падіння акцій компанії

Так, чистий збиток компанії в липні-вересні склав $619 млн в порівнянні з прибутком у $22 млн, отриманим за аналогічний період минулого року, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Котирування акцій Tesla на електронних торгах у середу знизилися на 5% після опублікування звітності. Капіталізація компанії зараз становить близько $55,3 млрд у порівнянні з $61 млрд у GM.

Скоригований збиток в розрахунку на акцію дорівнював $2,92, що суттєво перевищує середній прогноз опитаних Thomson Reuters аналітиків в $2,28.

Втім, за рахунок 36% підвищення продажів Model X виручка Tesla в третьому кварталі підскочила на 30% - до $2,98 млрд. Це перевершило очікування експертів на рівні $2,95 млрд.

Інвестори в очікуванні виходу на ринок Model 3 підняли ціни акцій Tesla більш ніж на 50% з початку поточного року. У результаті ринкова вартість виробника електромобілів перевершила капіталізацію General Motors Co., хоча Tesla жодного разу не показувала річний прибуток і виробляє не більше 84 тис. авто на рік.

При цьому в компанії повідомили, що вихід на обсяги виробництва в 5 тис. седанів Model 3 в місяць займе більше часу, ніж очікувалося.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X