Акції Puma рекодно впали до мінімуму за 16 років

12 січня 2018, 12:03

На початку торгів у п'ятницю, 12 січня, падіння акцій Puma досягало 16% і було рекордним з 2001 року.

До 10:47 за Києвом папери подешевшали на 7,5% на Франкфуртській біржі, передає агентство Інтерфакс-Україна. За останній рік капіталізація компанії зросла на 28% - до €5,3 млрд.

Відео дня

Напередодні французька холдингова компанія Kering SA, що володіє багатьма відомими модними брендами, оголосила про намір розподілити 70% акцій виробника спортивного одягу Puma SE, що належить їй, між своїми акціонерами.

Таким чином, частка акцій Puma, що належить Kering, знизиться до 16%, і компанія зосередиться виключно на брендах класу "люкс", включно з Gucci, Saint Laurent і Balenciaga.

Холдингова компанія Artemis, що належить родині Піно і володіє 40,9% акцій Kering, отримає 29%-ву частку в Puma після розподілу акцій, йдеться в прес-релізі Kering.

Експерти зазначають, що оголошений захід підвищить волатильність акцій Puma у найближчій перспективі, оскільки нові акціонери можуть захотіти продати акції, що дісталися їм. Аналітики Bank of America і MainFirst знизили свою оцінку паперів компанії.

Нагадаємо, що на початку грудня 2017 року Україна звинуватила німецькі компанії, серед яких Puma, Adidas і DHL, в незаконній роботі в анексованому Криму.

Показати ще новини
Радіо НВ
X