Акції Kodak злетіли після новини про запуск криптовалюти для фотографів

10 січня 2018, 11:27

Американський виробник фотообладнання Kodak оголосив про партнерство з британською компанією WENN Digital для розробки власної криптовалюти KODAKCoin.

Про це повідомила Kodak.

Після цього акції Kodak підскочили в ціні майже на 120%, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Kodak організовує цифрову зашифровану базу даних, де фотографіям буде присвоєно ідентифікатор, що зв'язує їх з конкретним автором. Система буде працювати на основі blockchain. Коли фотографія з бази використовуватиметься в комерційних цілях, автору буде виплачуватися винагорода у вигляді токенів KODAKCoin.

Відео дня

Крім того, як зазначає businesswire, Kodak і WENN також запускають платформу управління зображеннями KODAKOne.

Використовуючи технологію blockchain, платформа KODAKOne створить зашифрований цифровий регістр прав власності для фотографів, щоб зареєструвати як нові, так і архівні роботи, які вони можуть потім ліцензувати на платформі.

Передбачається, що первинне розміщення токенів криптовалюти (Initial Coin Offering, ICO) відбудеться 31 січня 2018 року.

"Для багатьох терміни "блокчейн" і "криптовалюта" є лише популярними словами, але для фотографів вони можуть стати ключем до вирішення проблем, які здавалися нерозв'язними", - заявив CEO Kodak Джефф Кларк.


Kodak була заснована у 1888 році. Свого часу компанія була лідером ринку фотообладнання, однак потім втратила позиції в конкуренції з азіатськими фірмами і у 2013 році пройшла процедуру банкрутства. Її капіталізація становила всього $132 млн, однак 9 січня 2018 року показник злетів до майже $290 млн.


WENN Digital - команда розробників у сфері розробки blockchain, big data, законодавства про авторське право, систем розпізнавання зображень з підтримкою AI і систем монетизації після ліцензування. WENN Digital має стратегічні відносини з Інститутом аналітики Deloitte в Берліні та Інститутом Deloitte Blockchain в Мюнхені.

Показати ще новини
Радіо НВ
X