Акції Газпрому впали після заяви Путіна про "паперовий" прибуток

15 травня 2017, 14:24
Акції російського монополіста Газпром вдень у понеділок, 15 травня, пішли в мінус більш ніж на 1% після заяв президента Володимира Путіна про дивіденди концерну

На Московській біржі акції Газпрому подешевшали до 13:05 МСК до 131,11 рубля (-1,1%), хоча вранці ціна паперів піднімалася до 133,92 рубля (+1,1%), передає Інтерфакс-Україна.

Путін на прес-конференції в Пекіні заявив, що рішення уряду за розміром дивідендів Газпрому буде враховувати, що значну частку прибутку концерну за міжнародними стандартами становить "паперовий" прибуток за курсовими різницями.

Відео дня

"Справа в тому, що ми переходимо на міжнародну систему обліку - МСФЗ. А є наша вітчизняна система обліку. За МСФЗ у такої компанії, як Газпром, великий прибуток. Але він паперовий. Він на папері. Реального грошового потоку немає. Тому, коли уряд буде приймати рішення з цього питання, воно, безумовно, буде враховувати реалії, а не паперову складову доходів компанії. Виходячи саме з цього і буде прийняте остаточне рішення. Ми це питання обговорювали нещодавно з головою уряду, прямо напередодні мого від'їзду до Пекіна", - сказав Путін.

Показати ще новини
Радіо NV
X